Olomoucké Reality
  >  Prodeje bytů
  >  Pronájem bytů
  >  Prodej domů
  >  Pronájem domů
  >  Prodej pozemků
  >  Prodej kom. prostor
  >  Pronájem kom. prostor
  >  Prodej rekr. obj.
> Vyhledávání
   
Hlavní  | Kontakt  | O nás 
Setřídit podle: stářínázvucenyverze pro tisk
Stránka  1    
 
Droždín - zahrada 1 617 Kč/m2
Nabízíme k prodeji oplocenou zahradu v obci Droždín u Olomouce. Výměra zahrady činí 402 m2. Elektřina na hranici pozemku. Přístup do zahrady je ze dvou stran. Lze postavit rekreační objekt (25 m2). Nádherný výhled na Olomouc.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stavební pozemek Doloplazy u Prostějova 605 Kč/m2
Nabízíme prodej stavebního pozemku o velikosti 852 m2 v obci Doloplazy u Prostějova. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Voda a kanalizace obecní. K pozemku vedou dvě příjezdové cesty. Občanská vybavenost: MŠ, praktický lékař, potraviny, knihovna.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stavební pozemek Protivanov 670 Kč/m2
Nabízíme ke koupi stavební pozemek o výměře 3844m2 v centru obce Protivanov, ulice Pod Sokolovnou. Pozemek je dle územního plánu určen pro výstavbu rodinných domů. Všechny inženýrské sítě se nacházejí u pozemku.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stavební pozemek Slatinice - Lípy 850 Kč/m2
Nabízíme výhradně se souhlasem majitele k prodeji pozemek určený územním plánem k výstavbě rodinného domu v obci Slatinice, část obce Lípy. Celková výměra pozemků je 2.612 m2 (2.549 m2+63 m2). Pozemek je s přístupem ze zpevněné komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Obec Lípy leží 15 km od Olomouce, 4 km od obce Lutín, 3 km od obce Slatinice. Více informací Vám sdělí makléř. S financováním Vám rádi pomohou naši finanční specialisté.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stavební pozemek Vsisko 1 993 Kč/m2
Nabízíme prodej rovinaté stavební parcely ve Vsisku o celkové výměře 778 m2, šíře 12 m, délka 65 m. Na pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě a je obslužný asfaltovou komunikací s veřejným osvětlením, dále pak s nachystaným vjezdem pro auto přímo k pozemku. Na pozemku se nachází vlastní studna. V místě kompletní rozsáhlá občanská vybavenost a vynikající dopravní obslužnost a dostupnost. Jedná se o krásné bydlení v těsné blízkosti Olomouce. Velmi příjemné místo pro Váš nový domov. Doporučujeme. Uvedená cena je včetně provize RK a právních služeb.


detailní informace  Poslat e-mailem

Zahrada - Heršpice 260 Kč/m2
Nabízíme k prodeji zahradu o výměře 160 m2 v obci Heršpice, okres Vyškov. Inženýrské sítě nejsou na pozemku.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stránka  1