Olomoucké Reality
  >  Prodeje bytů
  >  Pronájem bytů
  >  Prodej domů
  >  Pronájem domů
  >  Prodej pozemků
  >  Prodej kom. prostor
  >  Pronájem kom. prostor
  >  Prodej rekr. obj.
> Vyhledávání
   
Hlavní  | Kontakt  | O nás 
Setřídit podle: stářínázvucenyverze pro tisk
Stránka  1    
 
Pozemek Horní Těrlicko Cena v r.k. 
Nabízíme pozemek vedený v evidenci KN jako orná půda.Jedná se o podíl o velikosti 5/6 Jedná se o nezastavěný pozemek, určený k zastavění RD. Část pozemku je současné stavu bez příjezdu a přístupu po zpevněné komunikaci, bez možnosti napojení na stávající infrastrukturu. Nutno řešit komplexně jako celek se sousedními parcelami dle zastavovací studie.Pozemek je vhodný pro investora , kdy pro potencionální využití části pozemku k zastavění je nutnost vynaložení značných investic k provedení kompletní technické infrastruktury. Pozemek p.č. 2209 - část 1 o výměře 7500m2 je za cenu 280,- Kč /m2 ( 2.100.000,- Kč) a pozemek p.č. 2209 - část 2 o výměře 3790m2 je za cenu 35,- Kč / m2 ( 135.000,-Kč ).


detailní informace  Poslat e-mailem

Pozemek Pňovice 321 Kč/m2
Nabízíme prodej 2901m2 volné plochy ke komerčnímu využití. V územním plánu zařazeno do plochy výroby a skladování - drobná řemeslná výroba. Pozemek se nachází u příjezdové komunikace. Možnost napojení na plyn, vodu a elektřinu.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stavební pozemek Doloplazy u Prostějova 540 Kč/m2
Nabízíme prodej stavebního pozemku o velikosti 852 m2 v obci Doloplazy u Prostějova. Inženýrské sítě na hranici pozemku. Voda a kanalizace obecní. K pozemku vedou dvě příjezdové cesty. Občanská vybavenost: MŠ, praktický lékař, potraviny, knihovna.Cena uvedena včetně provize.


detailní informace  Poslat e-mailem

Pozemek Olomouc - Řepčín 600 Kč/m2
Nabízíme Vám k prodeji pozemky o celkové výměře 11365 m2 v katastrálním území Olomouc - Řepčín. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako ovocný sad obdélníkového tvaru o přibližné šířce 60 m a délce 200 m. K pozemku vede příjezdová asfaltová komunikace. Pozemek lze také využít jako farmu, zahrádkářskou kolonii a pod. Možnost koupit pozemek jako celek, nebo lze koupit jednotlivé pozemky dle geometrického rozdělení. Pozemky jsou o výměře od 1069 m2 do 1072 m2. Cena za m2 je 600,- Kč. Více informací u makléře.


detailní informace  Poslat e-mailem

Pozemek Olomouc - Řepčín 600 Kč/m2
Nabízíme Vám k prodeji pozemek o celkové výměře 1072 m2 v katastrálním území Olomouc - Řepčín. Pozemek je veden na katastru nemovitostí jako ovocný sad obdélníkového tvaru o přibližné šířce 28 m a délce 39 m. Spolu s předmětným pozemkem se bude odprodávat i spoluvlastnický podíl na pozemku tvořícím přístupovou cestu. Je možné vybrat si celkem z 10-ti prodávaných pozemků. K pozemku vede příjezdová asfaltová komunikace. Pozemek lze také využít jako farmu, zahradu....... Více informací u makléře.


detailní informace  Poslat e-mailem

Droždín - zahrada 1 250 Kč/m2
Nabízíme k prodeji zahradu v obci Droždín u Olomouce. Výměra zahrady činí 402 m2. Elektřina na hranici pozemku. Přístup do zahrady je ze dvou stran. Lze postavit rekreační objekt (25 m2). Nádherný výhled na Olomouc.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stránka  1