Olomoucké Reality
  >  Prodeje bytů
  >  Pronájem bytů
  >  Prodej domů
  >  Pronájem domů
  >  Prodej pozemků
  >  Prodej kom. prostor
  >  Pronájem kom. prostor
  >  Prodej rekr. obj.
> Vyhledávání
   
Hlavní  | Kontakt  | O nás 
Setřídit podle: stářínázvucenyverze pro tisk
Stránka  1    
 
Činžovní dům Olomouc - 8.května Cena v r.k. 
Nabízíme k prodeji činžovní dům v centru města Olomouce na ul. 8.května, zastavěná plocha je 319 m2, užitná plocha 608 m2, podlahová plocha 316 m2. Jedná se o dvoupatrový dům s menším dvorkem, je částečně podsklepený, v 3NP je prostorná půda s možností vybudování bytů, příp. nebytových prostor. Dům má novou střechu včetně krovů, kastlová okna, celkově je ve velmi dobrém stavu. V 1NP se nachází nebytové (kancelářské) prostory o výměře 133 m2 (disp. 1 velký otevřený prostor, kancelář, sklad, zázemí, wc), prostory jsou po rekonstrukci. Dále prostorná chodba se vstupem na dvorek. Z chodby je vstup do 2NP domu, kde jsou umístěny další komerční prostory - kanceláře o výměře 71 m2 (4 místnosti, koupelna s wc) + 34 m2 terasa do dvorního traktu a menší fitness studio o výměře 78 m2 (2 místnosti, koupelna s wc, šatna). Možnost přebudování na byty. Každá nebytová jednotka má vlastní plynový kotel na vytápění, vlastní měřáky na el, vodu, plyn. Všechny nebytové jednotky jsou momentálně pronajaté. Více informací u makléře. Penb - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

Dům v Olomouci - 8.května Cena v r.k. 
Nabízíme k prodeji dům v centru města Olomouce na ul. 8.května, zastavěná plocha je 319 m2, užitná plocha 608 m2, podlahová plocha 316 m2. Jedná se o dvoupatrový dům s menším dvorkem, je částečně podsklepený, v 3NP je prostorná půda s možností vybudování bytů, příp. nebytových prostor. Dům má novou střechu včetně krovů, kastlová okna, celkově je ve velmi dobrém stavu. V 1NP se nachází nebytové (kancelářské) prostory o výměře 133 m2 (disp. 1 velký otevřený prostor, kancelář, sklad, zázemí, wc), prostory jsou po rekonstrukci. Dále prostorná chodba se vstupem na dvorek. Z chodby je vstup do 2NP domu, kde jsou umístěny další komerční prostory - kanceláře o výměře 71 m2 (4 místnosti, koupelna s wc) + 34 m2 terasa do dvorního traktu a menší fitness studio o výměře 78 m2 (2 místnosti, koupelna s wc, šatna). Možnost přebudování na byty. Každá nebytová jednotka má vlastní plynový kotel na vytápění, vlastní měřáky na el, vodu, plyn. Všechny nebytové jednotky jsou momentálně pronajaté. Více informací u makléře.


detailní informace  Poslat e-mailem

1+1 Vrbátky 870 000 Kč
Jde o výhradní prodej bývalé prodejny. Dispozice 2 místnosti - 1 velký prostor a druhá místnost zázemí. Interiér je po rekonstrukci - klimatizace, plynový kotel, osvětlení, voda, podlaha dlažba, stropy , omítky, plastová okna, mříže ve dveřích a oknech, WC s umyvadlem. Sřecha sedlová. Za domem zahrádka se skladovacím prostorem. Kanalizace a voda obecní. Možno využít jako prostor pro podnikání, skladování, dílnu aj. PENB nebylo dodáno, tedy třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Svésedlice 1 696 800 Kč
Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 4+1 v obci Svésedlice, okr. OLomouc. Zastavěná plocha 208 m, podlahová plocha 95 m2, částečně podsklepen, malý dvorek, součástí domu je garáž. Sedlová střecha je kryta plechovými tabulemi, okapy plechové, zdivo smíšené, okna dřevěná, podlahy lino, koberec, dlažba. Dům je napojen na vlastní studnu, kanalizace obecní, elektřina 220/380V, topení plynové teplovodní+el. bojler na 200l. Parkování v garáži+před domem, dům je obyvatelný, "PENB" G.


detailní informace  Poslat e-mailem

6+2 Dub nad Moravou 2 395 000 Kč
Jde o prodej rodinného domu s garážovým stáním a dvorkem v obci Dub nad Moravou. Dům je dvoupodlažní s dispozicí v přízemí 2+1 a v patře 4+1. Koupelna se sprchovým koutem. V každém patře je kuchyň - v přízemí jsou kachlová kamna. Dům je částečně podsklepen. Střecha je sedlová - krytina pálená taška. Zdi mají tloušťku 60 cm. Topení plynovým kotlem. Voda obecní a vlastní studna, kanalizace obecní. Veškerá občanská vybavenost v obci.Tato nemovitost je vhodná jak pro vícegenerační bydlení, tak díky své rozsáhlosti a variabilitě i k podnikání, k drobné výrobě či skladování.Pro více informací volejte makléře. Zajistíme financování prostřednictvím našeho finančního partnera. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, tedy třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

Dům v Pohořanech 2 500 000 Kč
Nabízíme výhradní prodej zděného domu na začátku obce Pohořany. Dvoupatrový dům o dispozici 3+1 s garáží a zahradou byl postaven v sedmdesátých letech na pozemku o celkové výměře 496 m2, zastavěná plocha 49 m2. Dům je samostatně stojící se sedlovou střechou s podkrovím. Základy jsou kamenné a betonové, svislé konstrukce. První patro z Plynosilikátových tvárnic, podkrový dřevěné. Střecha je nízká sedlová, krytina pozinkovaný plech. Okna jsou dřevěná kastlová. Elektřina, obecní voda i obecní kanalizace zavedena. Vytápění v 1 NP krbem, podkrový krbovými kamny a el. přímotopy. Dešťová voda je svedena do nádrže s obsahem 6 000 litrů a slouží k zalévání zahrady. Dům lze také využít jako rekreační chatu k celoročnímu užívání. Po vstupu do domu je menší chodba, ze které se jde do obývacího pokoje a kuchyně. V obývacím pokoji je kamenný krb a vstup na terasu. Do prvního patra vede dřevěné schodiště kde se nachází dvě ložnice. V jedné ložnici jsou umístěna krbová kamna. V suterénu je nově vybudovaná koupelna s vanou, saunou a garáž. Pohořany jsou vesnice, část obce Dolany v okrese Olomouc ležící v oblasti Nízkého Jeseníku. Nachází se asi 4,5 km na severovýchod od Dolan. Více informací u makléře. Prozatím uvádíme PENB - "G" - zatím nebyl dodán.


detailní informace  Poslat e-mailem

6+1 Berkova Horka nad Moravou 3 690 000 Kč
Nabízíme k prodeji RD o dispozici 6+1 v OV s užitnou plochou 180m² v obci Horka nad Moravou. Plocha pozemku je 350 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 209 m2 a zahrada 141 m² . Samostatně stojící dům má dvě podlaží a je ze 3/4 podsklepen (70m²). Dům nemá žádná věcná břemena. 50 let starý dům je v dobrém udržovaném stavu a nachází se v klidné části obce. Topení domu zajišťuje plynový kotel. Okna jsou dřevěná, střecha plechová sedlová. Podlaha v obýváku je plovoucí, jídelna a pokoje - beton dřevotříska a koberec, kuchyně-vinyl, koupelna se sprchovým koutem-dlažba. Voda obecní a navíc vlastní studna, plechová garáž cca.2x5m², zděná kůlna 3x3m² a udírna. Nedaleko je les a přírodní koupaliště Poděbrady. Zastávka MHD je od domu vzdálená cca.250m. Vlakové nádraží vzdáleno cca 400m. V obci jsou lékaři, prodejna potravin, sportovní areál, hospody ,pošta. Velmi dobrá dopravní dostupnost do Olomouce do 7 km. Financování koupě rádi zdarma zajistíme, možnost výběru ze všech bankovních domů. Průkaz energetické náročnosti nebyl dosud vypracován, proto uvádíme třídu G. Doporučuji prohlídku - více informací u makléře realitní kanceláře.


detailní informace  Poslat e-mailem

7+kk se zahradou a garáží Senice na Hané 3 795 000 Kč
Nabízíme Vám ke koupi kompletně nově zrekonstruovaný samostatný dům o dispozici 7+kk se zahradou a garáží v Senici na Hané. Dům je obklopený zahradou o velikosti 357 m2 a zastavěná plocha a nádvoří činí 134 m2. Podlahová plocha je 253 m2. Dům je zrekonstruován z porfixu, střecha je kanadský šindel. V domě jsou 3 podlaží a dům je částečně podsklepen. V přízemí jsou 2 pokoje, koupelna se sprchovým koutem a WC, garáž, kotelna. Ve 2 N.P. je obývácí pokoj a další 2 pokoje, kuchyň a koupelna s WC) a dva balkony. Ve 3.N.P. je jeden velký pokoj (lze rozdělit na menší pokoje) a menší pokoj. Podlahy plovoucí a dlažba, okna nová plastová. Voda a kanalizace obecní, topení plynovým kondenzačním kotlem, elektřina 220/380. Jde o krásný dům obklopený zelení 12 km od Olomouce. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, tedy uvedena třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Náměšť na Hané 4 200 000 Kč
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v obci Náměšť na Hané. Dům je ve velmi dobrém technickém i uživatelském stavu bez nutnosti okamžitých investic. Je částečně podsklepený, disponuje půdním prostorem a náleží k němu zahrada 1002 m2. V přízemí se nachází kuchyň s jídelnou a výstupem na dvůr, prostorný obývací pokoj s krbem, dvě ložnice, malý pokoj pro hosty se vstupem na balkon, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC, prostorný špajz,2 větší technické místnosti se vstupem na dvůr. 2. NP nabízí prostornou suchou půdu vhodnou k další přestavbě za účelem bydlení. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy a krbem, který má vyvedené průduchy do koupelny a jedné ložnice. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na tlakovou obecní kanalizaci, voda je z vlastní studny. Na obytnou část domu navazuje hospodářská budova, prostorná garáž a vstup na další půdu. Zahrada se vzrostlými ovocnými stromy má i zadní vjezd. Na zahradě je umístěn skleník a další hospodářská budova. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je 2002 m2. Městys Náměšť na Hané má veškerou občanskou vybavenost. Je tu školka, škola, pošta, lékaři, vlakové i autobusové spojení, tenisové kurty, posilovna, několik obchodů, Amfiteátr. Také zámek v Náměšti na Hané s krásnou zahradou zajišťuje velké množství celoročních akcí. Více informací u makléře. Prozatím uvádíme PENB - "G" - zatím nebyl dodán.


detailní informace  Poslat e-mailem

4+1 Olomouc Polská 5 650 000 Kč
Nabízíme výhradní prodej cihlového rodinného domu 4+1 se zahradou v atraktivní lokalitě u parku a centra města Olomouce. Jde o celopodsklepený řadový dům o třech nadzemních podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem a kuchyň, v mezipatře WC, v prvním patře jsou 2 pokoje a koupelna s vanou a WC, v podkroví velký pokoj oddělený nábytkem. Zahrada zatravněná s altánkem. Střecha je sedlová- krytina kanadský šindel, izolace Isover, vodoinstalace a elektřina po rekonstrukci, podlahy dubové parkety, v kuchyni a koupelně dlažba, okna plastová. Topení ústředním plynovým kondenzačním kotlem. Komín se třemi výduchy - na kotel, krb a volný. Voda a kanalizace obecní. Parkování před domem. Jde o pěkný dům v atraktivní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. PENB nebylo dodáno, tedy třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Rohle 5 900 000 Kč
Nabízíme k prodeji - "Kupecký dům" se sochou sv. Jana z Nepomuku v obci Rohle- jedná se o kulturní památku postavenou ve stylu selského baroka.Dům má 8 pokojů, 3 koupelny, 3 toalety, 2 sklepy, troje vstupní dveře - masiv modřín, dvoukřídlé v dubových futrech a prazích. Dům může být rozdělen na dvě samostatné části nebo 3 bytové jednotky s kompletním příslušenstvím. Arkáda se sloupovím - 9 pískovcových sloupů, nová dlažba - cihelná, nové omítky v klenbách. V letech 2003  - 2013 byl dům celkově rekonstruován za dohledu památkového ústavu. Renovace krovu - tesařské práce vč. nových ochranných nátěrů, kompletní rekonstrukce sedlové střechy vč. nové krytiny - přírodní břidlice, zateplená foukanou izolací, oplechování střešních oken, rekonstrukce obou komínů, oba s novou ocelovou vložkou 20 cm průměr pro vytápění novými kachlovými akumulačními kamny na dřevo. Byla postavena dvoje centrální nová kachlová kamna s litinovou vložkou o výkonu 25 kW, obě s ústředním rozvodem teplého vzduchu do 2. NP, vytápějí celý dům prostřednictvím 5-ti akumulačních šamotových kachlových zásobníků v různém designu kachlí. Jedny mají instalován i rozvod vody pro ohřev vody ve 200 l bojleru (ten je kombinovaný, vodu lze ohřát kamny nebo na noční proud) a v jednom z horních pokojů je radiátor. Dům má nová okna - většinou špaletová, izolační dvojskla vyjma zachovalého výkladu kolem roku 1820. 2NP - ložnice půdní vestavba 70m2 - podhledy lípa, třešeň podlaha + koupelna - vana litinová, sprchový kout marocký štuk béžový, stěny marocký štuk vínově červený vč. prostoru toalety, dětské mansardové pokoje 20 m2 a 14 m2- jasanová podlaha, dveře renovované alt deutsch sklo, ložnice půdní vestavba na patro se spaním 35 m2. Interiéry - podlahy 3 cm silný masiv jasan včetně jedněch schodů do 2 NP, druhé schody dubové, jedna z místností v 1NP cihelná dlažba, předsíň břidlice, ve 2NP na podlaze jasan a třešeň. Stropy trámové, modřínové desky, s novým nátěrem. Omítky interiérové - vápenné omítky prodyšné pro vodní páru, minerální barvy, fasáda zrekonstruována pro celý dům, nátěr minerálními barvami KEIM. Odpady nové - aerobní čistírna, elektrika 220 + 380V nová, nové rozvody vody z pravidelně udržované studny, čerpadlo ve sklepě. Sklepy jsou čisté, renovované s cihelnou klenbou o výměře 60 m2, s novými vstupy a odvětrávanými okny s pískovcovými rámy, vhodné pro uskladnění ovoce, zeleniny, vína. K domu přináleží přístavek (dílna, ateliér) o půdorysu 100 m2, zrekonstruovaný - nové omítky interiér + okna železná ateliérová, podlahy dlažba, fasáda, nová zelená zatravněná střecha s lučním kvítím. Celková pl. pozemku i se zast. plochou je 940 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je 216 m2, obytná plocha domu je 350 m2. Velmi nízké náklady na bydlení. V obci je škola, školka , zdravotní středisko, potraviny COOP, v blízkosti obce je přehrada Kamenná. K domu nabízíme 5 ha lesa v blízkém katastru, pro zájemce o podnikáni firmu Kupecký dům, s.r.o. včetně eshopu, logotypu a domény. PENB uvádíme prozatím - "G", nebyl dodán.


detailní informace  Poslat e-mailem

Prodej rodinného domu s nebytovými prostory Olomouc 7 995 000 Kč
Nabízíme Vám ve spolupráci s majitelem nemovitosti RD s nebytovými prostory na ulici Šubova v Olomouci. Podkroví – bytová jednotka 4+1, o výměře 85 m2, dvě ložnice, obývací pokoj , kuchyň, koupelna, WC, šatna. Ve dvorním traktu se nachází bytová jednotka: 2+kk a bytová jednotka: 1+kk, které jsou v současnosti pronajaty, letní kuchyň. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, v restauraci jsou zrekonstruované toalety a terasa, nové elektro, kanalizace, 3 samostatné plynové kotle s průtokovým ohřevem vody, náklady na bydlení pro 3 bytové jednotky činí 6.000,-Kč/měsíc, vlastní studna s pitnou vodou, která je rozvedena do celé nemovitosti.Dispozice: přízemí - samostatné skladovací prostory o výměře cca: 75 m2 a 20 m2, 10m2, průjezd s možným parkováním, garáž, šatna se sprchou a pivnice.  V prvním patře – zavedená a kompletně zařízená restaurace. Vybavená částečně kuchyň, bar, kancelář, sociální zázemí, sklad. Restaurace má samostatný vstup přes venkovní schodiště. Kapacita restaurace 80 míst + letní venkovní terasa s kapacitou 30 míst. Možnost parkování před restaurací. Za domem zahrada o výměře 613 m2, situována na JV-JZ. Zde se nachází bazén a pergola s grilováním. PENB - G


detailní informace  Poslat e-mailem

Stránka  1