Olomoucké Reality
  >  Prodeje bytů
  >  Pronájem bytů
  >  Prodej domů
  >  Pronájem domů
  >  Prodej pozemků
  >  Prodej kom. prostor
  >  Pronájem kom. prostor
  >  Prodej rekr. obj.
> Vyhledávání
   
Hlavní  | Kontakt  | O nás 
Setřídit podle: stářínázvucenyverze pro tisk
Stránka  1    
 
Činžovní dům Olomouc - 8.května Cena v r.k. 
Nabízíme k prodeji činžovní dům v centru města Olomouce na ul. 8.května, zastavěná plocha je 319 m2, užitná plocha 608 m2, podlahová plocha 316 m2. Jedná se o dvoupatrový dům s menším dvorkem, je částečně podsklepený, v 3NP je prostorná půda s možností vybudování bytů, příp. nebytových prostor. Dům má novou střechu včetně krovů, kastlová okna, celkově je ve velmi dobrém stavu. V 1NP se nachází nebytové (kancelářské) prostory o výměře 133 m2 (disp. 1 velký otevřený prostor, kancelář, sklad, zázemí, wc), prostory jsou po rekonstrukci. Dále prostorná chodba se vstupem na dvorek. Z chodby je vstup do 2NP domu, kde jsou umístěny další komerční prostory - kanceláře o výměře 71 m2 (4 místnosti, koupelna s wc) + 34 m2 terasa do dvorního traktu a menší fitness studio o výměře 78 m2 (2 místnosti, koupelna s wc, šatna). Možnost přebudování na byty. Každá nebytová jednotka má vlastní plynový kotel na vytápění, vlastní měřáky na el, vodu, plyn. Všechny nebytové jednotky jsou momentálně pronajaté. Více informací u makléře. Penb - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

Dům v Olomouci - 8.května Cena v r.k. 
Nabízíme k prodeji dům v centru města Olomouce na ul. 8.května, zastavěná plocha je 319 m2, užitná plocha 608 m2, podlahová plocha 316 m2. Jedná se o dvoupatrový dům s menším dvorkem, je částečně podsklepený, v 3NP je prostorná půda s možností vybudování bytů, příp. nebytových prostor. Dům má novou střechu včetně krovů, kastlová okna, celkově je ve velmi dobrém stavu. V 1NP se nachází nebytové (kancelářské) prostory o výměře 133 m2 (disp. 1 velký otevřený prostor, kancelář, sklad, zázemí, wc), prostory jsou po rekonstrukci. Dále prostorná chodba se vstupem na dvorek. Z chodby je vstup do 2NP domu, kde jsou umístěny další komerční prostory - kanceláře o výměře 71 m2 (4 místnosti, koupelna s wc) + 34 m2 terasa do dvorního traktu a menší fitness studio o výměře 78 m2 (2 místnosti, koupelna s wc, šatna). Možnost přebudování na byty. Každá nebytová jednotka má vlastní plynový kotel na vytápění, vlastní měřáky na el, vodu, plyn. Všechny nebytové jednotky jsou momentálně pronajaté. Více informací u makléře.


detailní informace  Poslat e-mailem

4+1 Olomouc Polská Cena v r.k. 
Nabízíme výhradní prodej cihlového rodinného domu 4+1 se zahradou v atraktivní lokalitě u parku a centra města Olomouce. Jde o celopodsklepený řadový dům o třech nadzemních podlažích. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbem a kuchyň, v mezipatře WC, v prvním patře jsou 2 pokoje a koupelna s vanou a WC, v podkroví velký pokoj oddělený nábytkem. Zahrada zatravněná s altánkem. Střecha je sedlová- krytina kanadský šindel, izolace Isover, vodoinstalace a elektřina po rekonstrukci, podlahy dubové parkety, v kuchyni a koupelně dlažba, okna dřevěná dvojskla, jedno plastové. Topení ústředním plynovým kondenzačním kotlem. Komín se třemi výduchy - na kotel, krb a volný. Voda a kanalizace obecní. Parkování před domem. Jde o pěkný dům v atraktivní lokalitě s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti. PENB - G.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Pěnčín - REZERVACE 550 000 Kč
Nabízíme vám výhradní prodej rodinného domu s terasou a zahrádkou v Pěnčíně. Jedná se o cihlový jednopodlažní řadový nepodsklepený dům o celkové užitné ploše 94 m2, plocha pozemku 182 m2. V přízemí domu se nachází průjezd, komora, vstup na půdu a na zahradu, kuchyně, pokoj, sociální zázemí s WC. V podkroví se nachází suchá udržovaná půda, která je vhodná k vestavbě. Na zahradě je vybudovaná studna s užitkovou vodou. Voda obecní. Topení plynovými kamny Vaf. Kanalizace je řešena septikem. Obecní kanalizace se v obci začne budovat v roce 2019. Obec Pěnčín ( okres Prostějov ) leží patnáct kilometrů severozápadně od Prostějova. Dům je volný ihned. S financováním vám rádi pomůžeme. PENB - "G"


detailní informace  Poslat e-mailem

4+1 Dlouhá Loučka Křivá 1 400 000 Kč
Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům 4+1 v obci Křivá - Dlouhá Loučka. Jedná se o kvalitně postavený cihlový dům se dvěma obytnými patry a s prostornými obytnými místnostmi. V každém patře se nachází koupelna. Dům postupně procházel rekonstrukcí. V přízemí se nachází vstupní chodba, obývací hala, koupelna s vanou, kuchyně a WC. V patře jsou 3 pokoje a koupelna. V mezipatře je spižírna a prosklená veranda s výhledem na okolí. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, ohřev vody kotlem na tuhá paliva nebo elektřinou. Okna dřevěná, podlaha parkety a dlažba. Dům je podsklepen. Kousek od domu je na vlastním pozemku umístěna dvoupatrová garáž (přízemí - dílna, 1. patro - garáž). Dům je v udržovaném stavu s možností k okamžitého nastěhování. Více informací u makléře zakázky. PENB neuveden, tedy třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

5+1 s pozemky Světlá Hora Dětřichovice 1 595 000 Kč
Jde o výhradní prodej pěkného rodinného domu 5+1 s garáží v Dětřichovicích, části obce Světlá Hora. Dům se prodává se zahradami. V přízemí domu jsou 3 pokoje, kuchyň, koupelna, úložné prostory. V patře jsou 2 pokoje + zasklená veranda a nahoře je půda. Zděný dům je z poloviny podsklepený, střecha sedlová - krytina Eternit. Objekt je napojen na vlastní kopanou studnu s hloubkou 12m s pitnou vodou. Odpady řešeny žumpou z monolitického i montovaného betonu. Domácí vodárna - Darling. Elektřina 220/380, elektrický bojler. Topení na tuhá paliva- dřevo a uhlí - plechové radiátory, v obývacím pokoji je krb. V obci uvažují o vybudování vododovodu a kanalizace v brzké době. Na zahradě jsou okrasné a ovocné dřeviny, kůlna a skleník. Jde o pěkný dům nacházející se v hezké přírodě 10 min. autem od Bruntálu. PENB neuvedeno, tedy třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Pňovice 1 700 000 Kč
Nabízíme vám prodej zajímavé nemovitosti v podobě původního vesnického statku, nyní o dispozicí 4+1 s možností rozšíření půdních prostor. Na pozemku se nachází rovněž vejminek a stodola, vlastní studna. K nemovitosti náleží pozemek o celkové výměře 1462 m2, včetně zastavěné plochy a nádvoří. Na dům navazuje kotelna a garáž. Dům je nepodsklepený. Svým charakterem se jedná o nemovitost jak pro rodinné bydlení, tak je vhodná i ke komerčnímu využití. Dům je v současné době neobydlen, volný ihned. Dům je možno napojit na obecní kanalizaci i vodu + vlastní studna, plyn na pozemku. Jedná se o lokalitu s dobrou občanskou vybaveností (ZŠ,MŠ,obchod,pošta,lékař, tenisové kurty, hřiště, BUS) a dobrou dostupností (Olomouc 12min, dálnice 10min, Šternberk 10min, Litovel 5min). Kupní cena je bez provize. Veškeré doplňující informace vám rádi sdělíme na vyžádání. PENB - "G"


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Dalov 1 790 000 Kč
Nabízíme Vám prodej rodinného domu o velikosti 4+1 se zahradou v obci Dalov u Šternberka. Celková plocha pozemku je 485 m2, zastavěná 84 m2. Dvoupodlažní, cihlový dům s plastovými okny se nachází v klidné části obce. V přízemí se nachází garáž, prádelna, kotelna. V prvním patře domu se nachází vstupní chodba se schodištěm, slunný obývací pokoj s balkónem, kuchyně a WC. V patře jsou 3 pokoje, koupelna a WC. V podkroví je prostorné půdy (možnost zřízení dalších pokojů). Vytápění a ohřev vody zajišťuje kotel na tuhá paliva. Okna plastová, podlaha lino dlažba. Dům je napojen na žumpu, voda je obecní, elektřina 220. Dům je v dobrém udržovaném stavu s možností k okamžitého nastěhování. Dobrá dostupnost do Šternberka. PENB neuveden, tedy třída G


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Unčovice 2 990 000 Kč
Nabízíme ke koupi podsklepený rodinný dům s dvěmi bytovými jednotkami 2+1 12Km od Olomouce obci Unčovice u Litovle, zastavěná plocha a nádvoří 504m2, zahrada 750m2, celková plocha pozemku 1328m2,každá bytová jednotka má samostatný vchod, průjezd,topení plynové i na tuhá paliva,vlastní studna,garáž,dílna,terasa, na pozemku za domem je objekt,který je možno využít jako stolařská dílna, sklad apod. Možnost vybudovat obytné podkroví. Klidné místo s dobrou dostupností po dálnici do Olomouce. Cena 2.990.000Kč


detailní informace  Poslat e-mailem

4+1 Velká Bystřice 4 190 000 Kč
Nabízíme Vám exkluzivně rodinný dům po rekonstrukci o dispozici 4+1 s garáží a zahradou v obci Velká Bystřice. Dům je dvoupodlažní a zdivo je smíšené - cihla a vepřovice. Celé přízemí je obytné - 4 místnosti + kuchyň, koupelna s vanou, komora. Nové podlahy - lino, nové omítky, nové parapety, plastová okna. V patře je velký půdní prostor, který by byl vhodný do budoucna předělat na další obytné místnosti. Dům je z jedné strany řadový, na nádvoří jsou pod terasou navíc 2 místnosti, před domem přístavek sloužící jako dílna a úložný prostor. Na pozemku je garáž s možností vedle postavit další garáž nebo garážové stání. Dům má široké zdi až 70 cm, stropy byly zatepleny a sníženy před 7 lety. Topení kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem zn. Bereta. Střecha plechová s hliníkovými šablonami. Vlastní studna s pitnou vodou napojená do domu novou přípojkou, obecní vodovod přiveden k plotu. Elektřina v mědi, kanalizace obecní. Obec Velká Bystřice je velmi žádaná lokalita k bydlení s veškerou občanskou vybaveností, kde najdete rovněž sportovně kulturní centrum a zámek. V okolí se nachází krásná zalesněná krajina. Koupi tohoto domu Vám doporučujeme. S případným financováním prostřednictvým úvěru Vám rádi pomůžeme PENB nebylo zatím dodáno, tedy třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

6+kk Ostrava - Hrabová ulice Klasná 4 590 000 Kč
Exkluzivně vám nabízíme možnost koupě v mnoha ohledech velmi pěkného, dvoupodlažního rodinného domu v Ostravě Hrabové o celkové dispozici 6+kk s pěknou udržovanou zahradou, skleníkem, domkem na nářadí s elektřinou a altánem s krbem, elektřinou a vodou. Dům se nachází v rezidenčně velmi atraktivní oblasti. V přízemí se nachází velká jídelna s kuchyňským koutem, ze které je možno vstoupit francouzským oknem na zastřešenou terasu. Vedle jídelny se nachází obývací pokoj. Příslušenství v přízemí tvoří koupelna, kde se nachází sprchový kout, umyvadlo, WC zvlášť a bidet. V 1.patře navazuje na schodiště galerie, která zpřístupňuje veškeré prostory na podlaží. Jedná se o 4 pokoje, z toho 3 využívané jako ložnice, z nichž 2 mají balkon. Součástí podlaží je koupelna s umyvadlem, rohovou masážní vanou a částečně odděleným WC. Nemovitost postavená roku 1992 byla průběžně rozsáhle rekonstruovaná. Byly vyměněny 2/3 střešní krytiny, provedeny nové koupelny, vyměněna okna, částečně rekonstruována elektroinstalace a instalována nová kuchyňská linka, myčka a vestavěná trouba s varnou deskou. V roce 2017 byl instalován nový plynový kondenzační kotel Brötje. U domu se nachází velká garáž s přímým vstupem do domu s novými vraty a kryté garážové stání. Kanalizace obecní - 2 rozvody, voda obecní a navíc studna s užitkovou vodou. Dům byl vystavěn z tvárnic a kvalitních materiálů, zaručujících dlouhou životnost a uživatelský komfort. S ohledem na výše zmíněné aspekty nemovitosti a atraktivní lokalitu s výbornou občanskou vybaveností - MHD, základní škola, mateřská škola, lékaři a dobrou dopravní dostupností, uspokojí tato nabídka i ty náročné zájemce, kteří hledají svůj nový domov bez ústupků. Financování koupě Vám pomůžeme zajistit prostřednictvím našeho finančního partnera za nejvýhodnějších podmínek na trhu. PENB zatím není k dispozici, proto uvedena třída G.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stránka  1