Olomoucké Reality
  >  Prodeje bytů
  >  Pronájem bytů
  >  Prodej domů
  >  Pronájem domů
  >  Prodej pozemků
  >  Prodej kom. prostor
  >  Pronájem kom. prostor
  >  Prodej rekr. obj.
> Vyhledávání
   
Hlavní  | Kontakt  | O nás 
Setřídit podle: stářínázvucenyverze pro tisk
Stránka  1    
 
RD Horka nad Moravou Cena v r.k. 
Nabízíme k prodeji rodinný, cihlový dům s terasou, s velkorysou výměrou pozemku 1058m2, předzahrádkou a garáží. Dům je podsklepený, v původním stavu, pro pohodlné a příjemné bydlení doporučujeme rekonstruovat. V současnosti se ve zvýšeném přízemí nachází veranda, předsíň, koupelna, wc a dva pokoje. Do prvního patra se dostanete po schodišti z předsíně, kde se nachází jeden pokoj a vedle něj velká půda, kterou můžete využít pro rozšíření obytné plochy domu o další dva pokoje. Budoucí dispozice domu po rekonstrukci tedy 5+1. Příslušenství domu tvoří navazující hospodářská budova, nabízející případné další rozšíření obytných prostor. Lokalita obce Horka nad Moravou je velmi žádanou lokalitou díky své atraktivní poloze ke krajskému městu s časem 5 -10 minut a ke své vynikající dopravní obslužnosti- vlaková a autobusová zastávka městské dopravy s přímým spojem do Olomouce. V obci je zastoupena veškerá infrastruktura zahrnující mateřskou a základní školu, knihovnu, zdravotnictví (praktický a dětský lékař, zubní ordinace, lékárna). Obec také nabízí možnost vyžití v rámci sportovních a volnočasových aktivit s přilehlou CHKO Litovelské Pomoraví, se kterou je spojena cyklostezkou. Lovecká chata Horka nad Moravou je oblíbeným výletním místem, dále Sluňákov- centrum ekologických aktivit, které nabízí akce pro rodiče a děti.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Dvorce u Bruntálu 580 000 Kč
Prodej rodinného domu ve Dvorcích u Bruntálu. Přízemí domu je v současném stavu řešeno velikostně jako 2+kk , koupelna a toaleta. Půdní prostor je využitelný pro další 3 pokoje. Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, má ovšem novou střechu včetně krytiny. K domu náleží menší pozemek. Nemovitost se nachází na velmi pěkném místě, vhodné i jako nemovitost pro rekreaci. Největším bohatstvím Dvorecka je nepochybně kouzlo zdejší přírody. Dále obec nabízí téměř veškerou občanskou vybavenost - nákupní středisko, zdravotní středisko, MŠ , ZŠ, pošta, velkoobchod ADAM, pekařství, pivnice a řada firem, které nabízí zaměstnání včetně nadnárodních společností. V současné době působí ve Dvorcích řada firem. Mezi nejvýznamnější patří španělská firma COPRECI CZ s.r.o. a česká firma KVS-EKODIVIZE a.s. Cena 580.000 Kč + provize. PENB - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Přemyslovice 850 000 Kč
Nabízíme vám prodej rodinného domu v obci Přemyslovice. Jedná se o cihlový jednopodlažní dům o celkové užitné ploše 141 m2, plocha pozemku 207 m2. Samostatně stojící dům je jen částečně podsklepený a je určen k rekonstrukci. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, vstup na zahradu, kuchyně, pokoj, sociální zázemí s WC a sprchovým koutem, nedodělaný pokoj se vstupem na zahradu. V podkroví je suchá udržovaná půda, která je vhodná k vestavbě. K domu náleží dvorek a malá zahrada, menší garáž. Vytápění krbovými kamny s výměníkem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Kanalizace je obecní. Voda vlastní, přípojka obecní vody před domem. Střecha pálená taška. Dům má nová plastová okna, v pokoji novou odvětrávanou podlahu, novou elektřinu, nový nerezový komín. Obec Přemyslovice (okres Prostějov) leží šestnáct kilometrů severozápadně od Prostějova. V obci je veškerá občanská vybavenost...základní a mateřské škola, knihovna, zdravotní středisko, několik obchodů, čistírna..... Dům je volný ihned. S financováním vám rádi pomůžeme. PENB - "G"


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Spálov 1 000 000 Kč
Nabízíme k prodeji rodinný dům, dispozičně je řešen jako jednobytový, obsahuje bytovou jednotku o velikosti 4+1 s kompletním příslušenstvím. Dům je vhodný na trvalé bydlení, je částečně podsklepený. Je zde zaveden obecní vodovod, vytápění je řešeno přímotopy. Odpady jsou řešeny napojením přes stávající septik. K domu náleží menší zahrada o výměře 110m2. Zastavěná plocha domu a nádvoří je 329m2. Na dům stavebně navazuje vedlejší hospodářská stavba ukončená garáží, vedle domu je situován dvůr. Ve vedlejší stavbě je situován bytový prostor - výminek s bytem 1+1 s příslušenstvím. Toto věcné břemeno užívání bytu je zohledněno v ceně za nemovitost.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Pňovice 1 700 000 Kč
Nabízíme vám prodej zajímavé nemovitosti v podobě původního vesnického statku, nyní o dispozicí 4+1 s možností rozšíření půdních prostor. Na pozemku se nachází rovněž vejminek a stodola, vlastní studna. K nemovitosti náleží pozemek o celkové výměře 1462 m2, včetně zastavěné plochy a nádvoří. Na dům navazuje kotelna a garáž. Dům je nepodsklepený. Svým charakterem se jedná o nemovitost jak pro rodinné bydlení, tak je vhodná i ke komerčnímu využití. Dům je v současné době neobydlen, volný ihned. Dům je možno napojit na obecní kanalizaci i vodu + vlastní studna, plyn na pozemku. Jedná se o lokalitu s dobrou občanskou vybaveností (ZŠ,MŠ,obchod,pošta,lékař, tenisové kurty, hřiště, BUS) a dobrou dostupností (Olomouc 12min, dálnice 10min, Šternberk 10min, Litovel 5min). Kupní cena je bez provize. Veškeré doplňující informace vám rádi sdělíme na vyžádání. PENB - "G"


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Rokytnice u Přerova 1 990 000 Kč
Nabízíme ke koupi dvougenerační, řadový RD 4+1 v obci Rokytnice u Přerova. Zast. plocha 131m2, zahrada 528m2. V přízemí se nachází chodba, kuchyň, koupelna WC a obývací pokoj. V patře se nachází 3 pokoje, kuchyň, kouplena. Dům je částečně podsklepený, plynové topení, obecní vodovod, studna. Možnost příjezdu zezadu na pozemek, kde je možno postavit garáž či přístřešek. Ve dvoře je dílna a několik místností, které mohou sloužit jako úložné prostory na kola, motocykl atd V obci je školka, škola, 2 obchody. Ddům je volný ihned. PENB - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Vrbátky 2 650 000 Kč
Nabízíme ke koupi cihlový rodinný dům 5+1 v obci Vrbátky. Zastavěná plocha a nádvoří 145m2. V přízemí se nachází předsíň, obývací pokoj a ložnice, v 1.patře jsou 2 pokoje, terasa (50 m2) a pokoj pro hosty, dům je po rekonstrukci (nová elektřina,střecha, fasáda,plastová okna), vlastní plynové topení, studna napojena do domu, obecní vodovod, prostorná garáž, dílna,menší sklep. Dům má dvůr, kde je možno vybudovat posezení, udírnu apod.. V obci je školka,škola, obchod. Volný ihned, doporučujeme prohlídku. PENB - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Náměšť na Hané 3 000 000 Kč
Nabízíme vám prodej rodinného domu s velkou zahradou v obci Náměšť na Hané. Jedná se o jednopodlažní samostatně stojící dům o celkové užitné ploše 602 m2, s pozemkem 2712 m2. V přízemí domu je umístěna kuchyně, pokoj, vstupní chodba, koupelna s vanou. WC suché ve dvoře. V podkroví se nachází udržovaná půda. K domu náleží hospodářské budovy a prostorná udržovaná zahrada se vzrostlými stromy o výměře 2283 m2. Zahradu lze využít i jako stavební pozemek. Na zahradě je vybudovaná studna s pitnou vodou. Topení plynovými kamny. Kanalizace obecní. Dům je suchý a určený ke kompletní rekonstrukci. Městys Náměšť na Hané má veškerou občanskou vybavenost. Je tu školka, škola, pošta, lékaři, vlakové i autobusové spojení, tenisové kurty, posilovna, několik obchodů, Amfiteátr. Také zámek v Náměšti na Hané s krásnou zahradou zajišťuje velké množství celoročních akcí. PENB,,G''


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Štarnov 3 050 000 Kč
Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům 4+1 o celkové užitné ploše 230 m2 v obci Štarnov. Podsklepený, cihlový dům je v původním udržovaném stavu. Celková plocha pozemku 1615 m2. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní komunikaci. Dům je napojen na septik a vlastní studnu, elektřina 220/380, vytápění domu je řešeno elektrickými přímotopy nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. Momentálně ve Štarnově probíhá výstavba obecního vodovodu a obecní kanalizace. Střecha sedlová, krytina plechové šablony. Fasáda z ulice zateplená, nová plastová okna. Cena uvedená na internetu je bez provize RK a daně z nabytí. Obec Štarnov se nachází 13 km od Olomouce a 6 km od Šternberka. Nachází se zde MŠ, ZŠ do 4.tř., obchod, restaurace, vyhlášená cukrárna, víceúčelová tělocvična pro děti, tenisové kurty, fotbalové hřiště. V roce 2014 vybudovaná nová cyklostezka. Ve vedlejší obci Bohuňovice je aquapark, kino, pošta. Dopravní spojení zajišťuje železniční trať Olomouc - Šternberk - Šumperk. Energetická náročnost budovy G z důvodu nedodání průkazu energetické náročnosti.


detailní informace  Poslat e-mailem

RD Unčovice 3 190 000 Kč
Nabízíme ke koupi podsklepený rodinný dům s dvěmi bytovými jednotkami 2+1 12Km od Olomouce obci Unčovice u Litovle, zastavěná plocha a nádvoří 504m2, zahrada 750m2, celková plocha pozemku 1328m2,každá bytová jednotka má samostatný vchod, průjezd,topení plynové i na tuhá paliva,vlastní studna,garáž,dílna,terasa, na pozemku za domem je objekt,který je možno využít jako stolařská dílna, sklad apod. Možnost vybudovat obytné podkroví. Klidné místo s dobrou dostupností po dálnici do Olomouce. PENB - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

Stránka  1