Olomoucké Reality
  >  Prodeje bytů
  >  Pronájem bytů
  >  Prodej domů
  >  Pronájem domů
  >  Prodej pozemků
  >  Prodej kom. prostor
  >  Pronájem kom. prostor
  >  Prodej rekr. obj.
> Vyhledávání
   
Hlavní  | Kontakt  | O nás 
Setřídit podle: stářínázvucenyverze pro tisk
Stránka  1    
 
Chata Velký Týnec 370 000 Kč
Nabízíme ke koupi zděnou chatu v chatové oblasti "Hradisko" ve Velkém Týnci u Olomouce. Zastavěná plocha je 17m2, zahrada má výměru cca 350m2 a je v pronájmu od obce (všechny zahrady v této chatové oblasti mají pozemky v nájmu od obce). V přízemí se nachází obytná místnost s kamny na tuhá paliva a přímým vstupem na terasu. Splachovací WC, v prvním patře je ložnice. V suterénu se nachází sklep, který je rozdělen na 2 místnosti. Obecní vodovod vede kolem chaty, takže je možno se na něj napojit. Chata je vhodná pro někoho, kdo hledá klidné, pěkné místo k odpočinku a relaxaci kousek od Olomouce. Volná ihned. PENB - "G".


detailní informace  Poslat e-mailem

Chata Dolany PRODÁNO 870 000 Kč
Nabízíme k prodeji chatu v krásném prostředí lesů Dolany,Véska, Dolní Bouda. Přízemní chata Dolany č. ev. 146, s obytným podkrovím, stojí na pozemku o celkové výměře 374 m2, zastavěná plocha 26 m2.V přízemí chaty je obývací místnost s kuchyňským koutem, krbová kamna na tuhá paliva, koupelna se sprchovým koutem a schody vedoucí do podkroví, kde jsou dva pokoje na spaní. V chatě je zavedena elektřina, voda z vlastní studny, ohřev vody zajišťuje el.bojler. Chemické WC je samostatně mimo chatu. U chaty je krytá terasa sloužící k příjemnému posezení s výhledem na zahradu o ploše 374 m2 a okolí. Poblíž se nachází restaurace Dolní Bouda, kde se denně vaří a Golf Resort Olomouc. Možnost výletů do okolí .Chata není k celoročnímu bydlení. Více informací u makléře.


detailní informace  Poslat e-mailem

Chata Hlubočky - REZERVACE 1 600 000 Kč
Nabízíme k prodeji útulnou chatu s velmi pěkným pozemkem o celkové rozloze 632 m2 v malebné lokalitě Hlubočky - Suchý Žleb. Chata je velmi dobře udržovaná, leží na vlastním pozemku ohraničeném živým plotem v blízkosti lesa. Vhodné místo stvořené k odpočinku a rekreaci zimní i letní. Přitom je zde velmi dobrá dostupnost do Olomouce - autem cca 15 minut, dále vlakem a autobusem. Zastavěná plocha je 62 m2 i s terasou, suterén je vyzděn kamenným zdivem. Chata je podsklepená. Sklepní prostory se užívají pro uskladnění nářadí ( velmi pěkná dílna ). V chatě je prosklená veranda, obývací pokoj s krbovými kamny, kuchyň, dvě ložnice, balkon, nově vybudované sociální zařízení, koupelna se sprchovým koutem a WC, prostorná zastřešená terasa s úžasným výhledem do přírody, nemovitost je situována na jižní stranu, příjemný přísunu slunečního svitu. V chatě je elektřina, WC je napojené na žumpu. Vytápění zajišťují kotel na tuhá paliva a krbová kamna. Na pozemku je vlastní studna. Přístup k chatě je po částečně zpevněné komunikaci s možností parkování ve vlastní garáži ! Zahrada udržovaná, jsou zde ovocné stromy, květiny, okrasné keře, z části je zahrada i užitková. Lokalita nabízí možnost procházek a výletů v krásném a klidném prostředí. Základní občanská vybavenost ( obchod, lékař ) nachází se zde zimní středisko Ski areál Hlubočky, bobová dráha, cyklostezka. Doporučujeme prohlídku této nemovitosti.


detailní informace  Poslat e-mailem

Chata Lošov PRODÁNO 1 630 000 Kč
Nabízíme prodej velmi pěkné chaty nacházející se u přehrady v obci Lošov u Olomouce. Chata je celodřevěná, zateplená, základy chaty jsou zděné, vhodná k celoročnímu bydlení. Zastavěná plocha je 47 m2, plocha pozemku okolo chaty je 218 m2,zahrada 90 m2 a druhá zahrada má výměru 312 m2. Ve zděné části-přízemí se nachází garáž a sklep, v 1.patře je obývací pokoj s rozkládací sedačkou, kuchyň s elektrickým sporákem, ledničkou, předsíň, WC, koupelna a prosklená veranda.V podkroví se nachází větší pokoj, kde je dvojlůžko se skřííňkami a vejde se i rozkládací pohovka. Veškeré spotřebiče jsou nově pořízené 1/2019 , v záruce. Na zahradě je skleník k pěstování zeleniny, vlastní studna, elektřina, kanalizace. Chata je nově natřená, střecha pozink, nové plovoucí podlahy, nové plastové dvoukřídlé balkonové dveře v obývacím pokoji. Okolo chaty je okrasná zahrada i s ovocnými stromy. Lošov je historická obec, městská čtvrť a katastrální území statutárního města Olomouce. Rozkládá se asi 9 km na východ od centra Olomouce, přímo je spojen s Velkou Bystřicí a olomouckou městskou částí Svatý Kopeček. Na jeho katastrálním území se kromě Hvězdárny Josefa Sienela nachází také Radíkovská pevnůstka. Velmi pěkné , klidné místo k rekreaci i k trvalému bydlení. Pro více informací volejte makléře.


detailní informace  Poslat e-mailem

Chata Dolany 1 749 825 Kč
Nabízíme k prodeji chatu s pozemkem ( orná půda), o celkové rozloze 780 m² v žádané lokalitě Dolany u Olomouce. Chata je z části zděná a z části dřevěná ( ložnice, kuchyń), podsklepená s užitnou plochou 42 m²- ( zastavěná plocha a nádvoří), je dispozičně rozdělena na podzemní podlaží - sklep, dále přízemí s terasou a podkroví. V přízemí se nachází kuchyň , obývací místnost s kamny na tuhá paliva, ložnice a dřevěné schody do pokroví. Do chaty je přivedena elektřina i užitková voda z vlastní studny. Suché WC je mimo chatu, na pozemku v dřevěné boudě, odpad z WC do septiku. Na pozemku stojí dřevěná pergola sloužící k posezení a relaxaci. Celý pozemek nemovitosti je oplocený plotem. Parkovací stání na pozemku nemovitosti. Nemovitost se nachází v pěkném, klidném prostředí a zároveň ve velice výhodně situované lokalitě v blízkosti Olomouce.


detailní informace  Poslat e-mailem

Stránka  1